#DARUJSIDOBRYPOCIT

ZÁKLADNÉ ČISTENIE VOZIDIEL

Komplexná starostlivosť o vozidlá je naša vášeň, preto naše ručné čistenie vozidiel zabezpečuje detailnú a úplnú starostlivosť o interiér a exteriér akéhokoľvek vozidla.

ČISTENIE A TEPOVANIE INTERIÉRU

Ponúkame Vám kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie interiérov všetkých vozidiel, ale aj čistenie koženého interiéru vozidla. Spravíme maximum pre čistý a zdravý interiér vášho vozidla. Súčasťou každého takéhoto čistenia je ozónovanie interiéru.

KOREKCIA A LEŠTENIE LAKU

Korekcia laku je proces opracovania povrchov, pri ktorom dochádza k veľmi jemnému odberu materiálu, rádovo v mikrónoch. Povrch je po tomto opracovaní čistý, hladký a lesklý. Hlavným účelom je zlepšenie vzhľadu a zvýšenie kvality povrchu.

KERAMICKÁ OCHRANA / VOSKOVANIE

Po každom rozleštení je potrebné lak zakonzervovať. Na výber máte tvrdý vosk, pre tých náročnejších máme pripravenú keramickú ochranu laku od spoločnosti GTECHNIQ.

OCHRANNÁ PPF FÓLIA XPEL

Ochranná fólia XPEL je navrhnutá tak aby chránila povrch vozidla pred poškodením. Táto ochranná fólia vyniká nad rámec svojou funkčnosťou, ktorou dôkazom je aj garancia 10 ročnej záruky od výrobcu a funkcia samoliečenia.

AUTOFÓLIE

Solárne fólie poskytujú vyšší komfort pri vedení vozidla, najmä v slnečných dňoch. Ochraňujú Vás i celú posádku od silných slnečných lúčov a zabraňujú prehriatiu interiéru vozidla.