OCHRANNÁ FÓLIA XPEL

XPEL ULTIMATE PLUS

V roku 2011 sme zažili revolúciu v priemysle prvou samoliečivou ochrannou fóliou na svete. ULTIMATE PLUS ™ opäť zvyšuje latku s neporovnateľným vysokým leskom a vylepšenou ochranou proti nárazu. ULTIMATE PLUS je navrhnutý tak, aby Vám poskytol potrebný pokoj na akejkoľvek ceste a chránil povrchy Vášho vozidla pred štrkom, olejmi, kyselinami z hmyzu, vtáčím trusom a náletovou hrdzou.

PREČO XPEL?

SAMOLIEČENIE TEPLOM

Vyrobená z elastomerického polyuretánu, vďaka tomu vplyvom tepla samozaceľuje hologramy a lahké škrabance.


NEŽLTNE/NEMENÍ FARBU
Nepodlieha vplyvu UV žiarenia, čo zabezpečí, že ochránené časti budú mať dlhodobo dokonalý vzhľad.

APLIKÁCIA 
Jednotlivé diely si nájdeme v grafickom programe DAP s databázou šablón.  Ochranná fólia sa vyrezáva vopred pomocou plotra a softvéru DAP.

ÚDRŽBA

Umožňuje ľahšie umývanie aj sušenie bez poškodenia laku. 

MOŽNOSTI APLIKÁCIE XPEL FÓLIE


balík STANDARD

Obsah balíka STANDARD: časť kapoty (tzv. bikiny cut), časť blatníkov, svetlá nárazník, spätné zrkadlá, podklučky. 

(voliteľné - A stĺpiky, B stĺpiky, nakladacia hrana kufra).

balík STANDARD plus

Obsah balíka STANDARD plus: celá kapota, časť blatníkov, nárazník, svetlá spätné zrkadlá, podklučky, nakladacia hrana kufra. 

(voliteľné -  A stĺpiky, B stĺpiky, časť strechy).

balík PREMIUM

Obsah balíka PREMIUM: celá kapota, celé blatníky, svetlá, nárazník, spätné zrkadlá, podklučky, A stĺpiky, B stĺpiky, časť strechy a nakladacia hrana kufra.

balík COMPLETE

Obsah balíka COMPLETE: ochrana všetkých lakovaných dielov vozidla a doplnkov podľa dohody.

(voliteľné - ochrana lakovaných interiérových častí vo vozidle).


AKO VYZERÁ FÓLIA XPEL VO VRSTVÁCH

XPEL ULTIMATE PLUS


VYSOKOLESKLÁ OCHRANA LAKU

XPEL STEALTH


MATNÁ OCHRANA LAKU


Ochranné fólie XPEL = BEZKONKURENČNÁ OCHRANA LAKU

Chcete mať lak vášho auta aj po rokoch taký, ako keď zišlo z výrobnej linky?
Ak áno, riešením sú fólie XPEL na ochranu laku automobilov.


Jedná sa o absolútne číre polyuretanové fólie, ktoré po nalepení na povrch auta chránia jeho lak pred poškodením odletujúcimi kamienkami z ciest, oderkami spôsobenými pri parkovaní, škrabancami z umývacích liniek alebo akýmkoľvek iným neúmyselným poškodením.
Fólie pri bežnom (aj trochu podrobnejšom) pohľade nie je vôbec vidieť, takže nenarúšajú pôvodný vzhľad automobilu. Chrániť je možné rôzne časti automobilu - pri bežných autách sa väčšinou chráni predná časť (nárazník, kapota, blatníky, stĺpiky), pri hodnotnejších vozidlách to môže byť aj kompletná ochrana - ochrannou fóliou sa pokryje celý povrch auta.

PICK UP SERVIS


V prípade potreby zabezpečíme transfer vozidla v uzavretom prívesnom vozíku. #DARUJSIDOBRYPOCIT

DAP = ČISTÁ A BEZPEČNÁ PRÁCA

Autorizované inštalačné strediská XPEL disponujú špeciálnou databázou presných kriviek dielcov vozidiel nazývanou DAP (Design Acess Program). Táto databáza obsahuje presné informácie k viac ako 80.000 modelom áut a je neustále aktualizovaná. Dáta slúžia ako podklad pre rezací ploter, ktorý vyreže presný tvar ochrannej fólie vrátane všetkých detailných výrezov (svetlá, znaky, kľučky...). Fólia sa tak na auto inštaluje kompletne vyrezaná, takže nie je potrebné nebezpečné ručné dorezávanie na karosérii vozidla a nehrozí poškodenie pôvodného laku. Tento program bol vyvinutý priamo v XPEL USA.


Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po kúpe. Lak je bez poškodení, prípadne potrebuje iba minimálne opravy , retuše a leštenia, ktoré sa musia robiť pri už používaných vozidlách. Výhodou je nepoškodený povrch a hlavne nižšia cena inštalácie.

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.